دوربین مداربسته

بیشترین درصد سرقت برای خودرو!

باتوجه به آمارهایی که داخل سایت های جامع امار و بررسی جرم و جنابت وجود داره، پای ثابت همه سرقت‌هایی که انجام شده و بیشترین درصد سرقت برای خودرو بوده!

در طول این سه سال اخیرعددها نشون میدن ۴۰ درصد کل سرقت‌هایی که انجام شده مربوط به خودرو و وسایل داخل اون بوده.

راحت‌ترین دسترسی رو به پراید، پژو۴۰۵، پرشیا، سمند و نیسان -از نوع آبی- داشتن و خب با توجه به اینکه از ایمنی بالایی برخوردار هستن(!) یه “ف” گفتن سارقین عزیز برای “فرحزاد” رفتن ماشینها کافیه!

اگه بخوایم بیشترین درصد سرقت برای خودرو رو بطور کلی در نظر بگیریم به ترتیب در استانهای تهران، خراسان رضوی، البرز، خوزستان و اصفهان اتفاق افتاده. البته دقت داشته باشید که ارزیابی آماری بر اساس جمعیت ساکن در استانها انجام میشه و طبیعی هست که کلان شهرها مقام اول رو در این حوزه کسب می‌کنن.

دوربین مداربسته در ساختمان باعث میشه دزد ها خیلی راحت به خودشون اجازه ورود به ساختمون و دزدی رو ندن؛

در پروژه هایی که توسط ما تایید و به انجام رسیده، بسیار دیده شده طبق نظر سنجی ها در زمینه های بسیار مختلف و… مکان ها و ماشین هایی که مجهز به دوربین مداربسته و یا سایر لایه های امنیتی هستند، کمتر مورد هدف سارقان گرامی قرار میگیرند!

در چند مورد از مصاحبه هایی که داشتیم، صاحبان املاک و… روی این موضوع که کوچکترین نشانه ای از موارد امنیتی نوین، بازدارنده ای بسیار مناسب اند، تاکید فراوان داشته اند… چنان که میدانیم، همیشه هزینه پیشگیری، از درمان کمتر و چه بسا بدون هزینه باشد!

امیدوارم خوندن این مقاله لذت برده باشید؛

اگر سوالی داشتید، تیم فنی و کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند؛همچنین میتونید از طریق  ایجاد دیدگاه زیر همین مقاله به ارائه سوال خودتون بپردازید…

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *